Witamy serdecznie na stronie firmy Muller Jelcz-Laskowice Sp. z o.o. w nowej odsłonie.

Oceń-naszą-stronę

Jak zapewne zauważyliście rok 2012 odsłonił znaczące zmiany w aspekcie wyglądu i obecności naszej firmy w internecie.

W zmienionym, przejrzystym układzie graficznym udało nam się zmieścić całą dostępną ofertę. Główne jej kategorie tj. Place zabaw, Sport i Outdoor fitness oraz Urządzenia komunalne pozostały bez zmian. Pojawiły się informacje na temat programu Radosna Szkoła, pokazowe projekty palców zabaw z podziałem na mały i duży plac zabaw.

Istotnym elementem nowego serwisu jest zamieszczenie oferty bezpiecznej nawierzchni na plac zabaw SAMBA. Znalazło się również miejsce na Nowe produkty i ostatnie Realizacje. Użytkowników poszukujących fachowych informacji zapraszamy do lektury naszego Bloga eksperckiego, gdzie wyjaśniamy wiele spornych kwestii w sprawach związanych z budową placów zabaw, obowiązującymi normami bezpieczeństwa i prowadzonego programu dofinansowań do budowy placów zabaw dla szkół Radosna Szkoła. Poczynione kroki miały za zadanie poprawić użyteczność serwisu i dać więcej satysfakcji z korzystania z niego.

Sądzisz, że to się nam udało ? Podziel się Swoją opinią ! Zapraszamy do dzielenia się swoimi opiniami i spostrzeżeniami na temat nowej strony i jej zawartości. Liczy się każda ocena - ważne by była szczera. Wasze opinie pomogą nam udoskonalić obecny serwis internetowy, przez co być może pomożecie sami sobie.

Za wszystkie opinie: Serdecznie dziękujemy !