Integracyjny plac zabaw w Kaliszu

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność wziąć udział w zadaniu na realizację kolejnego integracyjnego placu zabaw – tym razem w Kaliszu. Jesteśmy dumni, że coraz więcej podejmowanych jest tego rodzaju inicjatyw oraz inwestycji. Coraz szerzej otwieramy się na innych oraz wykorzystujemy szansę likwidowania barier w otaczającym nas świecie. Na placu zabaw w Kaliszu pojawił się integracyjny zestaw zabawowy, który zagwarantuje dzieciom mnóstwo atrakcji i zabawy. Dzieci mają w nim do dyspozycji liczne elementy zabawowe, jak np harfa, bębenki, gra kółko i krzyżyk, cymbałki, zjeżdżalnie oraz wspaniały przejazd z siedziskiem, który z pewnością zagwarantuje moc wrażeń.

Dodatkowo plac zabaw został uzupełniony o huśtawkę bocianie gniazdo, karuzelę integracyjną, tablicą Braille’a oraz huśtawkę dla niepełnosprawnych, które zostały doskonale dostosowane dla osób poruszających się na wózkach. Dzięki takim inwestycjom każdy może korzystać z zasobów rekreacji, a dzieci niepełnosprawne mogą na równi integrować się i bawić z innymi dziećmi oraz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Integracyjny plac zabaw w Kaliszu był marzeniem kaliszan od dłuższego czasu. Ogromnie cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do jego realizacji oraz mamy nadzieję, że będzie się on cieszył dużą popularnością oraz zadowoleniem najmłodszych.

Poniżej załączamy linki, gdzie odnajdą Państwo więcej informacji na temat drogi do realizacji integracyjnego placu zabaw w Kaliszu: