Konfigurator-placu-zabaw-3D
Wraz z wizualizacjami wdrożyliśmy innowacyjny konfigurator umożliwiający zaprojektowanie własnego placu zabaw w technologii 3D !

Zastosowana technologia pozwala ustawiać produkowane przez nas urządzenia na powierzchni placu zabaw o wymaganych rozmiarach, uwzględniając wszelkie wcięcia i krzywizny.

System umożliwia następnie dokładne obejrzenie projektu z różnych pozycji: z góry - widok 2D, jako pierwsza osoba - widok 3D oraz jako osoba spacerująca po stworzonym placu zabaw.

Zachowanie stref bezpieczeństwa pomiędzy stosowanymi urządzeniami zabawowymi gwarantuje, że stworzony plac zabaw spełniać będzie wszelkie obowiązujące normy.

Obsługa konfiguratora odbywa się za pomocą "myszki" lub "strzałek" na klawiaturze, a załączona mini instrukcja ( ikona i ) sprawia, że nasz konfigurator 3D jest dostępny dla każdego. Podobnie jak w przypadku wizualizacji tak i do uruchomienia kreatora niezbędne jest jednorazowe pobranie i zainstalowanie wtyczki Unity Web Player. Tak więc jeśli korzystałeś już z wizualizacji możesz teraz w pełni korzystać z systemu konfiguratora placu zabaw w 3D.

Bardzo przydatną funkcją kreatora placu zabaw 3D jest możliwość dzielenia się efektami pracy poprzez rozsyłanie linka do projektu, bądź też wykonanie Print Screen`a i wysłanie go mailem jako załącznik.

Mamy ogromną nadzieję, iż wdrożony kreator placu zabaw 3D przybliży Wam naszą ofertę, stanie się ona bardziej dostępna i atrakcyjna, a możliwość dzielenia się ułatwi komunikację między nami, Wami, a Klientami.

Życzymy przyjemnego projektowania placów zabaw w technologi 3D !