Międzynarodowe Targi Sportu i Rekreacji FSB 2019

 

 W minionym tygodniu wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Sportu i Rekreacji FSB w Kolonii, czyli najważniejszym wydarzeniu tego typu z branży wyposażenia terenów rekreacyjnych i sportowych oraz kąpielisk.

Organizowana od 1969 roku impreza obecnie gości ponad 600 wystawców oraz tysiące uczestników z całego świata. Targi FSB to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży, innowacjami technologicznymi oraz designerskimi, a także szansa na zawiązanie interesujących kontaktów biznesowych. Wydarzeniu towarzyszą ponadto rozmaite pokazy, warsztaty i wykłady.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy między innymi urządzenia integracyjne, czyli takie, z których mogą korzystać także osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Promujemy tego rodzaju sprzęt, bo według nas, to ważne, aby umożliwić dzieciom i dorosłym z ograniczonymi możliwościami ruchowymi wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu z osobami, które są w pełni sprawne. Wśród eksponowanych przez nas produktów były więc Piłkarzyki Integracyjne, Karuzela integracyjna oraz urządzenie siłowni plenerowej – Motyl dla niepełnosprawnych.