Zdjęcie z galerii na stronie Muller Jelcz Laskowice - Siłownie zewnętrzne Tytan

Siłownie zewnętrzne Tytan

Urządzeń w kategorii: 34

Zdjęcie z galerii na stronie Muller Jelcz Laskowice - Plac zabaw dla dorosłych

Plac zabaw dla dorosłych

Urządzeń w kategorii: 8

Siłownie Outdoor Fitness znane są w Polsce szerzej jako siłownie plenerowe tudzież zewnętrzne. Instaluje się je na wydzielonych do tego miejscach pod gołym niebem. W zależności od zastosowanego wyposażenia składają się ze sprzętów i urządzeń siłowych, sprawnościowych czy też przystosowanych do treningu cardio. Siłownie outdoor fitness służą więc ćwiczeń wspomagających zdrowy tryb życia, wykonywanych na świeżym powietrzu. Niezaprzeczalne korzyści, które płyną z korzystania z siłowni outdoor fitness to ich pozytywny wpływ na układ krążenia, wzmocnienie koordynacji ruchowej oraz poprawa kondycji fizycznej.

Firma Muller Jelcz-Laskowice producent urządzeń na place zabaw, posiada w swojej ofercie również najwyższej jakości urządzenia outdoor fitness. Do ich konstrukcji wykorzystujemy stal, elementy z tworzywa sztucznego i gumy najlepszego gatunku. Wszystkie mechanizmy takie jak łożyska, przeguby, amortyzatory czy elementy cierne są tak dobrane, aby zapewnić pełną bezobsługowość i odporność na uszkodzenia wywoływane przez czynniki zewnętrzne zarówno mechaniczne, fizyczne jak i atmosferyczne.

Wśród urządzeń do siłowni zewnętrznej Outdoor Fitness można wyróżnić:

  • urządzenia do treningu siłowego, takie jak: ławka, wahadło, sztanga, wiosło, motyl czy też sprzęty przeznaczone do ćwiczeń mięśni klatki piersiowej,
  • urządzenia do ćwiczeń koordynacji i wytrzymałości, takie jak: drążki i drabinki, twister, sternik, steper, biegacz, rowerek czy narciarz.

Siłownie zewnętrzne jako osobne inwestycje oraz jako elementy zagospodarowania placów zabaw od kilku lat zyskują na popularności, są urozmaiceniem placów, skwerów, nadwodnych bulwarów, a także terenów otaczających hotele i obiekty wypoczynkowe. Ponad to siłownie outdoor wpływają pozytywnie na nasz nastrój, wyciszają dzięki swojej lokalizacji „pod chmurką” i ułatwiają nawiązywanie kontaktów międzyludzkich.

Dla Muller Jelcz-Laskowice jako producenta placów zabaw i elementów ich wyposażenia, ważne jest zadowolenie wszystkich użytkowników. Siłownie outdoor jako inwestycje miejskie po zamontowaniu udostępniane są za darmo, a co najważniejsze są dostępne dla każdego bez ograniczeń wiekowych: dzieci, młodzieży, dorosłych, a także osób starszych. Niektóre z urządzeń montowanych na siłowniach outdoor fitness dostępne są również do użytku dla osób niepełnosprawnych. Przy odpowiednim doborze ćwiczeń urządzenia mogą działać rehabilitacyjne. Jak widać atutów jest wiele, dlatego też coraz więcej polskich miast i gmin posiada na swoich terenach siłownie plenerowe.

O rosnącej popularności siłowni zewnętrznych outdoor fitness świadczy również fakt, iż coraz częściej są wybierane jako forma zagospodarowania wolnych terenów na osiedlach domów zarówno jedno jak i wielorodzinnych w ramach projektów budżetów obywatelskich. Jeśli chcieliby Państwo, aby w ramach takiego projektu w najbliższej okolicy powstała siłownia plenerowa, street workout park bądź może też plac zabaw, producent Muller Jelcz-Laskowice chętnie włączy się do akcji. Prosimy zgłosić się do nas, a pomożemy Państwu przygotować wstępny projekt i określić koszty.